» Krmiva pro koně
Krmiva pro koně

Distanc Horse

Koncentrované krmivo vhodné pro koně při velkém a dlouhodobém zatížení, pro intenzivně pracující koně, chutná a dobře stravitená směs. Krmivo je komletní bez nutnosti přídavku dalších komponentů do krmné dávky.

Ekonomy

Pro koně s lehkou až střední zátěží, promladé koně a rychle rostoucí koně, granule s mačkanou kukuřicí, osvěčeno také pro nervózní a labilní koně, možno použít pro výživu mladých koní.

EKO-west

Granule splňující normy pro EKO farmy, možno namíchat po domluvě pro koně v různém stupni zátěže. Odběr pouze ve větším množství - od 350 kg

Hobby

Krmivo s vyšším obsahem bílkovin a dobře stravitelnou vlákninou, určeno pro lehce pracující koně, vhodné pro koně pro rekreační ježdění a pony. Díky chutnosti a stravitelnosti vhodne pro výživu mladých koní. Osvědčené pro nervózní a labilní koně, které nelze krmit ovsem.

Hříbata

Startér pro hříbata do 1 roku stáří. Optimální poměr minerálních látek a vitamínů, vysoký obsah aminokyselin pro podporu růstu svalů, obsahuje lněné semeno pro kvalitní a lesklou srst.

Chov

Pro chovné a kojící klisny, pro plemenné hřebce, pro hříbata po odstavu. Vysoký obsah bílkovin a vhodné zastoupení hlavních aminokyselin. Pro optimální vývoj plodu v těle matky, po porodu podporuje tvorbu mléka.

Klasik

Pro výživu koní při lehké práci, pro mladé koně, lze použít i pro krmení chovných klisen, granule s mačkaným ovsem.  Odběr pouze ve větším množství - od 350 kg.

Light

Granule s nižším obsahem energie pro dobře krmitelné koně. Je určeno také pro nervózní koně, které nelze krmit ovsem. Obsahuje hořčík na potlačení nervozity u koní a napomáhá jejich soustředění. Obsahuje 9 % vlákniny a jen 2,3 % tuku. Neobsahuje oves.

Mash

Lehce stravitelná směs pro koně s trávicími problémi, při nedostatku pohybu jako prevence proti kolikám, při výměně srsti, při problémech s chrupem a pod.

Melas energy

Energetický doplněk ve formě musli, při dlouhodobé zátěži, či jako schutňovadlo pro těžce krmitelné koně.

Melasus

Tradiční melasové krmivo. Pro koně ve vysoké zátěži, vhodné jako základ krmné dávky pro koně pracující v tahu.

Musli

Krmivo s obsahem bylin jako přídavek ke stabilní krmné dávce. Přídavek bylin na podporu dýchání, pro lepší stravitelnost živin jsou suroviny tepelně zpracované. Velmi chutné a dobře přijímané krmivo i pro vybíravé koně, Různorodé suroviny: Vločky z ječmene, kukuřičné lupínky, mačkaná pšenice a oves, melasa, pšeničné otruby, sladový květ, výlisky z dřeně hroznového vína, sladový květ, pšeničné otruby, mačkaný hrách, lněné semínko, sojový šrot, slunečnice, pivovarské kvasnice, rostlinný olej a česnek. Dílky obsahu nutričních látek je krmivo předurčené pro široké spektrum použití, může se krmit samostatně či v kombinaci s dalšími krmivy.

Relax

Pro výživu koní v lehké zátěži, granule s mačkanou kukuřicí. Používá se jako základ pro krmnou dávku, při větší zátěži se doporučuje kombinovat s dalšími krmivy či ovšem. Při samostatném kmení je směs určená pro koně v klidu a v lehké zátěži.

Sport

Vysoce koncentrované krmivo pro pracující sportovní koně, bohaté na rostlinné oleje, obsahuje dostatečnou hladinu proteinů, mikroprvky v chélátové formě, tepelně upravený škrob, lněné semeno pro lesklou srst. - výrobce doporučuje postupný přechod na plnou krmnou dávku

Sport Plus

Pro sportovní koně při velmi těžké práci.  Snadno stravitélné chutné krmivo s vysokým obsahem tůků a cukrů s tepelně upraveným škrobem, nezatěžuje trávicí trakt. Pouze pro období inenzivní zátěže po návyku na směs SPORT.

Superwest

Pro výživu westernových koní se zvýšeným obsahem zinku (v chelatové formě) a hořčíku, napomáhá osvalení, vhodné pro nervóznější koně - tlumí nervozitu. Vytvořeno na základě praktických zkušeností chovatelů QH. Širokospektrální směs vhodiná pro odstávčata i seniory. Odpovídající poměr vitamínů a minerálních látek. Pro posílení imunitního systému díky zvýšenému množství hořcíku a zinku.

ZTEyZTQ