O NÁS
ORIDIAN TRADE s.r.o.

Společnost Oridian Trade s.r.o. byla založena v roce 2014 se záměrem vymezit činnost autodopravy, expresní přepravy a prodej krmiv z několika dloudodobě fungujících společností s dlouholetými zkušenostmi v těchto oborech.

Poskytujeme služby v oblasti expresních přeprav po celé České republice a Evropě o vekosti nákladu od několikakusových zásilek až po 33 europalet. Klademe důraz na rychlost, spolehlivost a včasné provedení přepravy. Přepravu zajišťujeme osobními, dodávkovými a nákladními vozy splňujícími ekologické normy euro 4 a výše. Samozřejmostí je pojištění nákladu po celou dobu přepravy. Více v sekci doprava do 3,5 t a nad 3,5 t.

Druhou oblastí zaměření naší firmy je prodej granulovaných, doplňkových a minerálních krmiv pro koně, skot, ovce, kozy, prasata, drůbež, králíky, spárkatou zvěř, ryby a ostatní zvířata (psi, kočky, hlodavce a okrasné ptactvo). Vybraná krmiva umožňujeme dodat také v BIO kvalitě. Tato krmiva jsou určena pro použití v ekologickém zemědělství v souladu s Nařízením Rady(ES) č.834/2007 a Nařízením komise (ES) č.889/2008. Po dohodě zajišťujeme rozvoz či zaslání těchto krmiv. Více v sekci prodej krmiv.

MzUwMWQ3